Ogólne warunki sprzedaży

Uniwersytet Śląski
ul. Bankowa 12
40-007 Katowice

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego wchodzącego w skład Uniwersytetu Śląskiego.

Ceny

Podane na stronach internetowej księgarni Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego ceny publikacji zawierają należny podatek VAT oraz wyrażone są w polskiej walucie (polski złoty – PLN).

Faktury

Do każdego zamówienia dołączamy fakturę VAT. Umieszczane są na niej dane w takiej formie, w jakiej Państwo wpisali je w formularz w miejscu: Dane do płatności.

Jeśli dane na fakturze VAT mają być takie same jak dane do wysyłki zamówienia, to podczas składania zamówienia po wypełnieniu Informacji o wysyłce prosimy o zaznaczenie opcji:

Skróci to czas wypełniania danych niezbędnych do zrealizowania zamówienia.

Faktura wystawiana jest przez nas dopiero w momencie realizowania zamówienia.

Stan realizacji zamówienia

Po zalogowaniu się na naszej stronie można sprawdzić stan realizacji zamówienia. Wystarczy wejść do Moje konto, a potem wybrać Historia zamówień lub zakładkę Zamówienia.

Zwroty

Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego nie przyjmuje zwrotów.
Prosimy o przemyślane zakupy.

Reklamacje

Wadliwe egzemplarze

W przypadku, gdy do Państwa dotrze wadliwy egzemplarz książki, z defektem technicznym, prosimy o zgłoszenie reklamacji oraz odesłanie go do nas. Zostanie niezwłocznie wymieniony na egzemplarz wolny od wad.

Przesyłka niezgodna z zamówieniem

W przypadku, gdy do Państwa dotrze przesyłka niezgodna z zamówieniem, np. po otrzymaniu przesyłki okaże się, że brakuje jakiejś pozycji, prosimy o niezwłoczny kontakt z pracownikiem księgarni, obsługującym zamówienie. Aktualne dane kontaktowe znajdują się tutaj. Jeśli po sprawdzeniu, okaże się, że w Państwa paczce brakowało zgłaszanej pozycji, zostanie ona do Państwa dosłana w możliwie jak najszybszym terminie.

Skargi, zażalenia, uwagi

Szanowny Kliencie, chcemy, byś był w pełni zadowolony z zakupów w naszej księgarni, dlatego prosimy o wszelkie uwagi dotyczące jej funkcjonowania, sugestie zmian lub pochwały, ale również o wszelkie skargi i zażalenia na sposób i czas realizacji zamówień. Prosimy o kierowanie ich bezpośrednio na adres dyrektor.wydawnictwo@us.edu.pl. Taka forma pozwoli nam podjąć dalsze skuteczne działania. Z góry dziękujemy!