Publikuję poza WUŚ

Szanowni Państwo!

12 lutego 2019 roku weszło w życie Zarządzenie nr 17 Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z dnia 12 lutego 2019 r. w sprawie dofinansowania wydania publikacji poza Wydawnictwem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Opis nowej procedury dofinansowania wydania monografii naukowych u wydawców zewnętrznych: kliknij tutaj

Opis nowej procedury dofinansowania wydania monografii naukowych u wydawców zewnętrznych - obowiązującej na Wydziale Humanistycznym: kliknij tutaj

Dofinansowanie publikacji artykułów naukowych na razie odbywa się na dotychczasowych zasadach.

UWAGA! Z racji ilości wniosków złożonych na przełomie listopada i grudnia 2019 roku i rozpatrywaniu spraw zgodnie z kolejnością wpływu informujemy, że realizator może nie zdążyć z przeprowadzeniem procedury podpisania umowy do końca roku w przypadku wniosków złożonych w grudniu 2019 roku.