Przerwa w realizacji zamówień

jak co roku w pierwszych dwóch tygodniach stycznia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach przewidziane jest przegrywanie bazy systemu SAP. W szczególności wystawianie faktur na nowy rok w całej uczelni, czyli także w Wydawnictwie, będzie możliwe dopiero od 14 stycznia 2019 roku.

W związku z tym zamówienia dokonane w dniach od 31 grudnia 2018 r. do 13 stycznia 2019 r. będą realizowane od 14 stycznia 2019 r., zgodnie z kolejnością wpływu. UWAGA! Termin realizacji zamówień może ulec zmianie. Za utrudnienia przepraszamy!

Blokada SAP dotyczy oczywiście tylko papierowych wersji książek. Wszystkie nasze publikacje można zakupić - stale, także w tym okresie - w wersji elektronicznej u naszych dystrybutorów (np. ibuk.pl czy ebookpoint.pl).